“WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ…” Dzień Dziecka z Gminnym Ośrodkiem Kultury Bystra – Sidzina

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze dzieci. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany.
W tym roku jego obchody rozpoczęliśmy już 29 maja w sobotę organizując wesołą zabawę z poczęstunkiem dla dzieci z Regionalnego Zespołu “Holniki”.
W niedzielę 30 czerwca pogoda odrobinkę nam nie dopisała dlatego zabawy i gry przewidziane w programie obchodów dnia dziecka przeniesione zostały do sal OSP w Bystrej Podhalańskiej i Sidzinie przy pełnym zachowaniu obowiązujących obostrzeń wynikających z pandemii koronawirusa COVID-19.
Na dzieci czekały liczne zabawy i rozgrywki prowadzone przez profesjonalną animatorkę przy wsparciu pracowników Gminnego Ośrodka Kultury Bystra-Sidzina oraz smakowite “co nieco” jak wata cukrowa, popkorn, lody, cukiereczki i soczki a na rodziców smakowita kawka i herbata.
Dzieci z wielkim zainteresowaniem i w skupieniu oglądały kolejne sceny prowadzonej animacji, chętnie brały udział w zabawach, rozwiązywały zagadki, włączały się do śpiewania znanych piosenek.
Mamy nadzieję, że ten dzień dzieci zapamiętają jako radosny i pełen miłych wrażeń.