ŚWIĘTY MIKOŁAJ W GMINNYM OŚRODKU KULTURY BYSTRA -SIDZINA

ZAPRASZAMY NA FILMIK!!!

Kochane dzieci te mniejsze i większe jak co roku Święty Mikołaj zawitał do was 06 grudnia 2021roku – GOKPTiS Bystra – Sidzina sala OSP w Sidzinie.

Spotkanie dzieci ze Świętym Mikołajem odbyło się przy zachowaniu wszelkich wymogów sanitarnych wynikających z pandemii koronawirusa takich jak: dezynfekcja, maseczki odstępy i rozłożenie poszczególnych występów co 15 minut celem uniknięcia kontaktów pomiędzy uczestnikami.

W tym roku to dzieci zaskoczyły Świętego Mikołaja licznym udziałem oraz swoimi talentami scenicznymi wykonując dla niego piękne świąteczne piosenki, od których kryształowe łezki wzruszenia zakręciły się w oczach Świętego Mikołaja.

Gminnym Ośrodku Kultury Bystra -Sidzina w podziękowaniu  dla wszystkich  “NASZYCH TALENTÓW, DIAMENTÓW”, które umiliły przybycie do Gminy Bystra – Sidzina Świętego Mikołaja  przygotował piękne paczki mikołajowe pełne słodkich niespodzianek, edukacyjnych drobiazgów  oraz w dbałości o bezpieczeństwo odblasków.

Gminny Ośrodek Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu Bystra – Sidzina w Sidzinie dziękuje dzieciom, rodzicom, babciom, dziadkom i oczywiście Świętemu Mikołajowi.

Hoł, Hoł, Hoł !!! do zobaczenia za rok:)

Related Posts

Leave a Reply

Skip to content