Dawid Krzyżowski odwiedził Klub Sportowy Bystra

15 grudnia 2021 roku Klub Sportowy Bystra gościł Dawida Krzyżowskiego – Mistrza Polski i występującego na arenie międzynarodowej zawodnika freestyle football (top 8 mistrzostw Europy i top 8 mistrzostw Świata). Niesamowity występ, który zachwycił naszych młodych piłkarzy, stanie się niewątpliwie motywacją do pracy z piłką. 

Pokaz połączony został z nauką trików, wśród których hitem było kręcenie piłki na ołówku. Największe wrażenie na dzieciach zrobiło żonglowanie piłkami. 

Na zakończenie tego intensywnego i zaskakującego wieczoru do dzieci z KS Bystra przyszedł Święty Mikołaj. Mikołaj rozdał prezenty naszym małym piłkarzom, pochwalił zapał i ciężką pracę. Radości i zabawy nie było końca. 

Jeszcze raz ogromne podziękowania w stronę sponsorów Państwa A. D Gałków za owocną współpracę z Gminnym Ośrodkiem Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu Bystra-Sidzina w Sidzinie i zasponsorowanie paczek mikołajkowych dla piłkarzy KS Bystra. Ukłony dla trenera Pana Dariusza Pustuły za fantastyczne i profesjonalne podejście do piłkarzy oraz za wsparcie podczas realizacji tego wydarzenia. Oczywiście serdeczne podziękowania dla pana Marka Drobnego Dyr. Szkoły Podstawowej w Bystrej Podhalańskiej.

Related Posts

Leave a Reply

Skip to content